01/16/2021
Ćwiczenie 1-2.
Proszę nauczyć się siedem sakramentów świętych

Dziękuje

________________________________
12/19/2020
Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie,
Dziękuje za karteczki z pięknymi życzeniami i miłe słowa od rodziców i wspaniałej klasy!
Kochani, życzę Wam wszystkim dużo serdeczności, miłości, radości i spokoju.  Niech Gwiazda Betlejemska świeci Wam przez cały Nowy Rok 2021! Niech Wieczerza Wigilijna będzie czasem serdecznych życzeń, współnych kolęd i rodzinnej,  miłej atmosfery.
Życzę Wam wspaniałych prezentów pod choinką. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
Nie zadaję pracy domowej, pomagajcie  przy przygotowaniu do Świat, uczcie się pięknych, polskich tradycji i śpiewajcie polskie kolędy. Może pomożecie przygotować wigilijną potrawe, lub położycie sianko pod biały obrus?
A jak wrócicie 9 stycznia 2021 r. do szkoły polskiej to opowiecie  o pięknych świętach, opłatku, tradycjach w domach, choince itd.
Wypoczywajcie, wracajcie zdrowi i radośni!
Ewa Jabłońska
________________________________

Religia kl 6A na 19 grudnia 2020

Proszę przeczytać o Bożym Narodzeniu str.29

Religia kl 6A na 12 grudnia 2020

Adwent. Proszę znaleźć prawidłową odpowiedź na pytania 1-5

Religia kl 6A na 5 grudnia 2020

Ćwiczenie 2 str. 19 oraz napisz za co mamy dziękować rodzicom w Dniu Dziękczynienia.

W Dniu Dziękczynienia dziękuję Państwu, za przyprowadzenie dzieci do szkoły, aby uczyły się języka ojczystego.

Życzę zdrowia,  wszystkiego najlepszego i radości każdego dnia.

Ewa Jabłońska

Religia klasa 6 A na 21 listopada 2020

1. Uzupełnij tabelkę na str.17
2. Napisz w zeszycie, które z błogosławieństw jest dla Ciebie najważniejsze. str.16-17
Dziękuje
_______________________________
Praca domowa na 7 listopada 2020
1. Opisz krótko spotkanie Jezusa z Samarytanką str. 15
2. Wymień rodzaje modlitwy.
3.Proszę przynieść żółte kartki z różańcem i różańce.