Przedszkole 2013

Pożegnania nadszedł czas…

Dnia 18 maja 2013r. w kolorowej sali, jak co roku, przedszkole uroczyście żegnało swoich podopiecznych.
Po przywitaniu przez wychowawczynię, panią Bożenę Szewczyk, licznie przybyłych rodziców oraz gości, dzieci rozpoczęły swój występ. Śpiewając, recytując i tańcząc pokazały, czego nauczyły się w przedszkolu. Rodzice, pełni podziwu i zadowolenia z umiejętności wokalnych i recytatorskich swoich pociech, nie kryli łez wzruszenia i nagradzali występy gromkimi brawami.
Po zakończeniu występów głos zabrała pani dyrektor Agata Michałkiewicz, która podziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów na dalszych szczeblach edukacji. W swoim krótkim wystąpieniu pani dyrektor podziękowała rodzicom za całoroczną pomoc i współpracę, a nauczycielom za ich serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych.
Wzruszającym momentem było pożegnanie dzieci z ich wychowawczyniami p. Bożeną Szewczyk, Barbarą Cieślak i Jolantą Kłopotowską i gorące podziękowania rodziców dla nauczycieli za opiekę, uśmiech i cierpliwość okazaną ich pociechom.
Na pamiątkę pobytu w przedszkolu wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki, a pani Bożena Szewczyk w imieniu nauczycieli, życzyła dzieciom, słonecznych, pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji.

Bożena Szewczyk

Zdjęcia: Dariusz Piłka