Wizyta Mikołaja

W sobotę 7 grudnia od samego rana panował w naszej szkole świąteczny nastrój. Czekaliśmy na wyjątkowego gościa. Ku wielkiej radości dzieci, brak śniegu i plusowa temperatura na zewnątrz, nie przeszkodziły w przybyciu do naszej szkoły Świętego Mikołaja niosącego na plecach olbrzymi worek prezentów. Nasz sympatyczny i pełen humoru gość obdarował wszystkich słodkimi upominkami, a uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli powiedzieć “DZIĘKUJE!” Najmłodsi wychowankowie przygotowali dla Mikołaja kolorowe rysunki oraz zaśpiewali kolędy.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia naszych uczniów. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem św. Mikołaja i mamy nadzieję, że za rok ponownie odwiedzi naszą szkołę. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia: Agnieszka Dobrzycki