SZKOLNE OGNISKO

Szkolne ognisko już na stałe weszło do kalendarza Polskiej Szkoły im. gen. K. Pułaskiego.  Dnia 13 września 2024 roku uczniowie klas piątkowych udali się do gościnnych ogrodów kościoła św. Rozalii, aby wspólnie z nauczycielami piec aromatyczne kiełbaski, s‘mores, grać w piłkę, bawić się w różne gry, wspólnie śpiewać i tańczyć. Piękna, letnia pogoda dodatkowo umiliła nam ten czas. Był to naprawdę niezapomniany wieczór, wypełniony świetną zabawą, znakomitymi humorami i wielką radością. Wieczór, który na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy naszemu sponsorowi, Andy’s Deli & Mikołajczyk Sausage Shop za ufundowanie kiełbasek. Gorące podziękowanie za gościnność kierujemy również w stronę naszego opiekuna programu katechetycznego księdza proboszcza Grzegorza Lorens.

Zarówno uczniowie jak i dorośli świetnie się bawili. Mieliśmy wspaniałą okazję, aby się lepiej poznać, co na pewno zaowocuje w jeszcze lepszej współpracy i kolejnych wspaniałych wydarzeniach w naszej szkole.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy