Zabawa Karnawałowa – 01.24.10

W niedzielę 24 stycznia 2010 roku o godz. 3:00 po południu w naszej szkole odbyła się impreza dla uczniow klas młodszych znana jako „zabawa karnawałowa” lub „bal przebierańców”.
Wzięło w niej udział około 120 dzieci.
Zabawę prowadziły panie Bożena Szewczyk, Aneta Niewińska i Anna Leśniakowska przy aktywnej pomocy swoich koleżanek- nauczycielek.
Częścią gospodarczą zajęli się rodzice z Zarządu Szkoły.
W pięknie udekorowanej sali bawili się razem uczniowie, nauczyciele i chętni do pląsów rodzice. Dzieci oczarowały nas wspaniałymi, bardzo pomysłowymi kostiumami.  Było wiele konkursów, zabaw muzycznych i ruchowych przeplatanych piękną muzyką dziecięcą i młodzieżową.  Zwycięzcy konkursów  nagrodzani byli słodyczami i drobnymi upominkami.  Punktem kulminacyjnym  zabawy był  wybór króla i królowej balu.  Sędziowie brali pod uwagę  pomysł na przebranie oraz chęci do dobrej zabawy.
Do pomocy zaangażowani zostali również uczniowie klas starszych.
To dzięki nim na twarzach i rękach naszych milusińskich pojawiły się tajemnicze malunki.
Organizatorzy nie zapomnieli również o rodzicach.  W przerwie pomiędzy pląsami rodzice mogli napić się smacznej kawy, zjeść domowego wypieku ciasta
Zabawa cieszyła się dużą popularnością nie tylko wśród uczniów i rodziców.
Z roku na rok uczestniczy w niej  coraz więcej dzieci z innych szkół.
Wszyscy są mile widziani. Zapraszamy za rok.

Grażyna Kołtyś

Zobacz galerię: