Doroczny bal u Pułaskiego

Król i królowa balu zostali wybrani

Wśród tańczących na balu przebierańców byli bohaterowie z różnych bajek i filmów: spider man, królewny, piraci, a nawet bohaterowie gwiezdnych wojen. Ogłoszono nazwiska nowej królowej i króla balu. Zaszczytne tytuły otrzymali: Victoria Bystron z klasy 3a i Korneliusz Kopera z klasy 4a.

W lutym odbyła się zabawa karnawałowa z niecierpliwością oczekiwana przez najmłodszych uczniów.
Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy zapewnili dziecom szereg atrakcji.
Wyjątkową niespodzianką w tym roku była wizyta klauna.
Były tańce, konkursy i zabawy.
Mali przebierańcy bawili się znakomicie.
Tradycyjnie odbyły się wybory królowej i króla balu.
Zaszczytne tytuły otrzymali Victoria Bystron z klasy 3a i Korneliusz Kopera z klasy 4a.
Dodatkowe propozycje balu – cieszące się ogromnym zainteresowaniem – to malowanie twarzy i zajęcia plastyczne, podczas których pod okiem nauczycieli powstawały ciekawe rysunki i kolorowe maski balowe.
W przerwie dzieci zostały zaproszone na pizzę.
Wszyscy uczestnicy na zakończenie otrzymali słodkie upominki.

Tekst: Jola Plesiewicz
Zdjęcia: Agnieszka Dobrzycki