DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W sobotę 27 stycznia 2024 r. bardzo uroczyście świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole. Oddaliśmy szacunek tym, którzy wychowują swoje wnuki, przejmując niejednokrotnie rolę zapracowanych rodziców.  Były życzenia wypowiedziane i wyśpiewane.  W niejednych oczach tak licznie zebranych gości widać było wzruszenie, radość i szczęście. Oklasków nie brakowało.

Uczniowie klas P, 0, 1a i 2a, 2b i 3a pod kierunkiem wychowawczyń zaprezentowali swoje rozmaite talenty artystyczne i aktorskie.  Prześlicznie zatańczyła nasza uczennica, Marcelina Depa, oraz dziewczynki z zespołu Zumby.

Dziękujemy za przepiękne przygotowanie akademii i dekoracji. Składamy serdeczne podziękowania zarządowi szkoły za przygotowanie poczęstunku dla naszych dostojnych gości.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy samych radosnych chwil w życiu, pociechy z wnuków oraz dużo zdrowia!!! Bardzo Was kochamy!!!

Zdjęcia Agnieszka i Chris Dobrzyccy