Dzień Edukacji Narodowej

Inaczej niż dotychczas, gdyż bez uścisków i podawania dłoni, ale uroczyście i wzniośle, elegancko i serdecznie obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.
Były kwiaty, czekoladki, drobne upominki i świeżo parzona kawa oraz indywidualnie pakowane ciasteczka. Życzenia samych wspaniałości i podziękowania za trud wychowania i kształcenia były również przekazane indywidualnie.
Rok 2020 pozostanie nam wszystkim na długo w pamięci.
Nauczycielom, Katechetom, Instruktorom i Pracownikom szkoły ponownie przekazujemy najlepsze życzenia i wyrazy wdzięczności za pełną zaangażowania pracę. Życzymy Wam dużo wytrwałości w obecnie szczególnym i trudnym okresie.
Jesteście bardzo ważną częścią naszej szkoły, doceniamy
WAS i DZIĘKUJEMY!
Z wyrazami wdzięczności,
Zarząd Polskiej Szkoły Pułaskiego

Zdjęcia: Agnieszka Dobrzycki