DZIEŃ NAUCZYCIELA

Uroczyście, elegancko i serdecznie obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej czyli Dzień
Nauczyciela.   Cala szkolna społeczność spotkała sie na uroczystej akademii 
przygotowanej przez
uczniów klas 4a, 7a i 8a pod kierownictwem wychowawczyń: pani 
Kasi Choińskiej, Kingi Depa i Doroty Turek.

Były życzenia i podziękowania, kwiaty i czekoladki oraz pyszny lunch w uroczej restauracji.    

Nauczycielom, Katechetom, Instruktorom i Pracownikom szkoły ponownie przekazujemy najlepsze życzenia i wyrazy wdzięczności za pełną zaangażowania pracę.  Życzymy Wam dużo wytrwałości, radości z wykonywanego zawodu, wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.  Jesteście bardzo ważną częścią naszej szkoły, doceniamy WAS i DZIĘKUJEMY!

Z wyrazami wdzięczności,

Zarząd Polskiej Szkoły im. gen. K. Pułaskiego