Dzień Nauczyciela w Polskiej Szkole im. gen. K. Pułaskiego

Dzień Nauczyciela to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, które upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Święto to jest bardzo ważnym dniem obchodzonym uroczyście i serdecznie w naszej szkole. W sobotę, 16 października 2021 r. uczniowie klasy 6a i uczennice klas starszych przygotowali akademię z życzeniami i podziękowaniami. Były kwiaty, czekoladki, drobne upominki i pyszny poczęstunek.
Nauczycielom, Katechetom, Instruktorom i Pracownikom szkoły ponownie przekazujemy najlepsze życzenia i wyrazy wdzięczności za pełną zaangażowania pracę. Życzymy Wam dużo wytrwałości, radości z wykonywanego zawodu jak również wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
Jesteście bardzo ważną częścią naszej szkoły.
DOCENIAMY WAS i DZIĘKUJEMY!
Z wyrazami wdzięczności,
Zarząd Polskiej Szkoły Pułaskiego

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy