Dzień Pamięci Generała Pułaskiego

Obchody dnia patrona naszej szkoły, gen. Kazimierza Pułaskiego rozpoczęły się tradycyjnie w Muzeum Polskim i zakończyły uroczystym obiadem w Centrum Kopernikowskim, gdzie wręczono nagrody zwycięzcom konkursu literacko-plastycznego z okazji Dnia gen. Kazimierza Pułaskiego.

Oto uczniowie naszej szkoły – laureaci konkursu literacko-plastycznego: „General Kazimierz Pułaski, a odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918r.” zorganizowanego przez Wydział Stanowy Kongresu Polonii Amerykańskiej.

Kategoria literacka:
Michael Mikolajczyk – I miejsce

Kategoria Plastyczna:
Dariusz Mahoni – I miejsce
Christopher Dobrzycki- II miejsce
Maximilian Jurek – III miejsce

Eryk Ejsmont- wyróżnienie
George Fenwick- wyróżnienie
Jessica Kawa- wyróżnienie
Victor Lewicki – wyróżnienie
Eliza Teczar – wyróżnienie
Filip Wroblewski ¬- wyróżnienie

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wydarzenia.

http://dziennikzwiazkowy.com/polonia/wydzial-stanowy-kpa-celebrowal-dzien-pulaskiego/