Graduacja klas najmłodszych

Uczniowie klas najmłodszych pożegnali rok szkolny 2021/2022 21 maja 2022r. uczniowie klas najmłodszych Polskiej Szkoły im. Generała K. Pułaskiego uroczystą graduacją pożegnali rok szkolny 2021/2022. Ceremonię graduacji uczniów przedszkola i klas zerowych naszej szkoły uświetniły wspaniałym występem dzieci z grup „Słoneczka” pod kierownictwem pań Bogumiły Nędzkiej-Sciażko, Bożeny Król i Krystyny Wysockiej. Uczniowie klas zerowych już we wrześniu zaczną nowy, fascynujący rozdział swego życia, jakim jest nauka w szkole podstawowej. Przedszkolaki awansują do zerówki.

Naszym nauczycielkom dziękujemy za rewelacyjne zajęcia, wspaniałe pomysły i ich rzetelną realizację. Rodzicom dziękujemy za zaufanie i współpracę. Życzymy wszystkim pełnych wrażeń i udanych wakacji! Dużo słońca i radości. Do zobaczenia we wrześniu!!!

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzycki