Graduacja Polonijnych 8. klasistów w Szkole im. Gen. Kazimierza Pułaskiego

CHICAGO– W sobotę, 15 maja, 2021 roku odbyła się uroczysta Graduacja Polonijnych 8. klasistów w Szkole im. Gen. Kazimierza Pułaskiego, mieszczącej się w miasteczku Harwood Heights, koło Chicago.

W uroczystej graduacji wzięli udział zaproszeni goście: Frank Spula, Prezes Związku Narodowego Polskiego i Kongresu Polonii Amerykańskiej w USA (ZNP & KPA), Piotr Semeniuk, Wice Konsul w Konsulacie RP, rodzice, inni zaproszeni goście, przedstawiciele mediów polonijnych: „Dziennika Związkowego”, portalu wiadomosci.com, Radia dla Ciebie-Polski FM.

Poniżej zamieszczamy link do relacji i galerii zdjęć:

https://wiadomosci.com/graduacja-polonijnych-8-klasistow-w-szkole-im-gen-kazimierza-pulaskiego/

Tekst i zdjęcia @ Andrzej Mikolajczyk