HEJ KOLĘDA, KOLĘDA …

16 grudnia 2023r. celebrowaliśmy w naszej szkole najpiękniejsze i najważniejsze polskie święto – Boże Narodzenie.  Rozpoczęliśmy koncertem „Hej kolęda, kolęda…” w wykonaniu wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali na tę okazję repertuar składający się z przepięknych polskich kolęd, piosenek bożonarodzeniowych oraz wierszy, wprowadzając zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.  Po wspólnym kolędowaniu wszyscy udali się na spotkanie opłatkowe, delektując się polskimi, tradycyjnymi potrawami, które zostały przygotowane przez rodziców naszych uczniów.  Serdeczne podziękowania kierujemy do naszego grona pedagogicznego, które włożyło ogrom pracy w przygotowanie uczniów do występów i czuwało nad całością wydarzenia.  Dziękujemy również wszystkim tym, którzy tak licznie przybyli na nasz koncert.

Życzymy wszystkim rodzinnych, spokojnych, pełnych wiary i nadziei Świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy