Jak nie płonąć w podzięce za dar najpiękniejszy – za serce

Sobota, 12 października 2019r. – przepiękna dekoracja, kwiaty w uczniowskich dłoniach, zapach domowych wypieków i świeżo parzonej kawy już od rana zapowiadały wyjatkowy dzień. Cała szkolna społeczność zgromadzila się na dużej sali, aby wziąć udział w akademii z okazji Dnia Nauczyciela. Obejrzeliśmy wspaniały występ uczniów klas piątych i klasy siódmej pod kierownictwem pani Grażyny Kołtyś i pani Moniki Zając. Na długo pozostanie nam w pamięci zabawna scenka z życia szkoły oraz brawurowe zaśpiewanie „Samba dla Pani, dla Pana” i „Szkolne życzenia – Dzień Nauczyciela” przez uczennice klasy siódmej. Nauczyciele usłyszeli wiele miłych słów wdzięczności za codzienną pracę, za serce, wytrwałość i troskę z jaką kształtują przyszłość młodego pokolenia.
Akademię zakończyły serdeczne podziękowania za trud wychowania i kształcenia oraz ciepłe życzenia, a także wręczenie kwiatów i drobnych upominków nauczycielom, instruktorom i pracownikom szkoły. Mamy nadzieję, że tak miło spędzony czas na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzycki