Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia to okres, którego najważniejszym przesłaniem jest miłość, dobroć i życzliwość, jaką naszym sercom niesie Dzieciątko Jezus. Piękną tradycję wspólnej wigilii uczniów, nauczycieli i zarządu szkoły kultywujemy niezmiennie od wielu lat w naszej szkolnej rodzinie.

Tegoroczną szkolną wigilię rozpoczął wspólną modlitwą ksiądz Tomasz Wilk, OSPPE. Po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń, częstowaliśmy się pysznymi, przygotowanymi przez rodziców, potrawami wigilijnymi. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z grup „Słoneczka” wystąpili z przepiękną wiązanką bożonarodzeniowych utworów i tańców.

Ich starsi koledzy i koleżanki pod kierunkiem pań Grażyny Kołtyś, Małgorzaty Rząsa i Agaty Michałkiewicz wspaniale przedstawili jasełka. Specjalnie przygotowane stroje, piękna scenografia, śliczny śpiew kolęd i pastorałek oraz brawurowa gra naszych młodych aktorów były uczta dla ducha zebranych na sali widzów. Gratulujemy fantastycznego występu. Kolejny raz jasełka udowodniły, że w naszej szkole nie brakuje wspaniałych talentów.

Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie szkolnej wigilii i jasełek bardzo serdecznie dziękujemy.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy