”Kazimierz Pułaski znany i nieznany” – konkurs plastyczny

Dzień patrona naszej szkoły to wyjątkowa okazja do świętowania. Z okazji Dnia Generała Kazimierza Pułaskiego wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym ”Kazimierz Pułaski znany i nieznany”. Najmłodsze klasy kolorowały portret patrona szkoły, starsi uczniowie przygotowali piękne plakaty. Dzieci z kółka plastycznego wykonały przepiękne medale z wizerunkiem Pułaskiego. Efekty końcowe, widoczne na załączonych zdjęciach, potwierdziły jak bardzo zdolnych i utalentowanych mamy uczniów. Ogromne brawa dla naszych nauczycieli i instruktorów za ukierunkowanie, pomysły i pomoc.
Z okazji dnia patrona szkoły zarząd ufundował dla wszystkich pizzę a cała społeczność szkolna założyła akcenty biało-czerwone i koszulki z wizerunkiem Pułaskiego.

Zdjęcia: Agnieszka Dobrzycki