Kolędnicy w Szkole Pułaskiego

Popularny niegdyś bożonarodzeniowy zwyczaj kolędowania z gwiazdką, szopką czy turoniem należy dziś do rzadkości. Ku ogromnemu zaskoczeniu szkolnej społeczności kolędnicy zawitali do Szkoły Pułaskiego.
W sobotę 19 grudnia 2020r. uczniowie klasy Va utworzyli barwny orszak przebierańców i wyruszyli aby kolędować na terenie naszej szkoły. Uczniowie klas najmłodszych byli miło zaskoczeni wizytą kolędników. Klasy starsze z ogromnym zaciekawieniem oglądały występ swoich koleżanek i kolegów.
Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w korowodzie kolędników serdecznie gratulujemy wspaniałego występu. Bardzo gorąco dziękujemy wychowawczyni klasy, pani Grażynie Kołtyś za świetny pomysł, reżyserię i przygotowanie pięknego występu dzieci.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy