Konkurs na najładnieszą szopkę i ozdobę choinkową

Co roku  w naszej szkole ogłaszamy konkurs na najładniejszą bożonarodzeniową szopkę i  ozdobę choinkową. Każdy uczeń, rodzic,  nauczyciel i pracownik szkoły mógł zagłosować na najładniejszą- jego zdaniem  pracę .Po przeliczeniu głosów zostali wyłonieni zwycięzcy:

ozdoby choinkowe:
I   miejsce       Daniel Kołtyś
II  miejsce       Fabian Bartos
III miejsce       Jakub Starczyński i Chris Dobrzycki

szopki bożonarodzeniowe:
I   miejsce       Nicole Firlej
II  miejsce       Kamila i Natalia Czachorowski
III miejsce       Ania i Basia Mola

Gratulujemy zwycięzcom!  Wszystkie prace zostały nagrodzone.  Dzieci otrzymały drobne upominki i pamiątkowe dyplomy! Przepiękne ozdoby choinkowe mogli podziwiać również parafianie kościoła św. Rozalii. Przyozdabiały one choinkę  stojącą przy żłóbku przygotowanym przez naszą szkołę.

Barbara Cieślak

Zobacz galerię: