Konkurs na „Najpiękniejsza ozdobę choinkową lub szopkę bożonarodzeniową”.

Na konkurs na „Najpiękniejsza ozdobę choinkową lub szopkę bożonarodzeniową” wpłynęło ponad 50 prześlicznych ozdób i 7 pięknych szopek. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 18 grudnia 2021. Oto zwycięzcy konkursu:

Szopki:

I miejsce: Isabell Magiera – kl. 6a

II miejsce: Konrad Obrzut – kl. 4b

Alexander Barton- kl. 7b

III miejsce: Szymon Gadek – kl. 4a i Alan Urbanski – kl. 3b – wspólna praca

Ozdoby:

I miejsce: Stephanie Dobrzycki – kl. 4b

II miejsce: Oscar Zablotny – kl. 3b

III miejsce: Maya Nowosielecki – kl. 0a

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody pieniężne. Natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i czekolady. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim naszym studentom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy