Matura w szkole Pułaskiego

6 kwietnia 2019 roku jedenaścioro maturzystów z Polskiej Szkoły im. gen. Kazimierza Pułaskiego w Harwood Hights przystąpiło do swojego ostatniego egzaminu. Była to więc dla nich ostatnia dawka – prawdopodobnie najmocniejsza – szkolnego stresu.

Pisemny egzamin maturalny obejmował przecież materiał sumujący ich licealny trud zorganizowany w cztery duże segmenty: historię literatury, historię Polski, geografię i naukę o języku. Maturzyści dzielnie stawili czoła wyzwaniu, doskonale sobie radząc zarówno ze wspomnianym stresem, jak i z pytaniami.

O maturze w szkole Pułaskiego można przeczytać w artykule, który ukazał się w Dzienniku Związkowym. Poniżej zamieszczamy link do relacji i galerii zdjęć:

http://dziennikzwiazkowy.com/polonia/matura-w-szkole-pulaskiego

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzycki