„MITOLOGIA PO POLSKU”

Barwne kostiumy, rekwizyty, prześliczna dekoracja, zjawiskowa muzyka i zdolna, super młodzież z Polskiej Szkoły im. gen. K. Pułaskiego oraz Studia Muzycznego Elizy Idec, która na scenie dała z siebie wszystko. Wielkie brawa dla autorki i reżyserki, wychowawczyni klasy 1LO, pani Doroty Turek oraz wspaniałych młodych aktorów i piosenkarek.

„Mitologia po polsku” to fenomenalnie zagrany przez młodzież spektakl pokazujący kontrast dwóch epok: antyku i współczesności. Występujących uczniów oklaskiwali gromkimi brawami koledzy ze szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście. Młodzi ludzie pokazali, iż mimo upływu czasu i ogromnych zmian technologicznych, wartości takie jak Miłość, Przyjaźń i Dobro pozostają niezmienne i wciąż rządzą światem.

Byliście zachwycający! Gratulujemy wspaniałej inicjatywy, brawurowego występu i z ogromną niecierpliwością czekamy na kolejne spektakle.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy