NIEZWYKŁE CHWILE- GRADUACJA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

13 maja 2023 uczniowie klas ósmych Polskiej Szkoły im. Generała K. Pułaskiego w Harwood Heights, zakończyli pierwszy etap edukacji w polskiej szkole. Przy dźwiękach utworu Maryli Rodowicz „Ale to już było” obejrzeliśmy prezentację multimedialną upamiętniającą ostatnie lata nauki w Szkole Pułaskiego.   Wspaniały spektakl poetycko-muzyczny przygotowany przez uczniów i wychowawczynię klas ósmych świetnił fantastyczny występ uczniów: Emilii i Maximiliana Jurek- skrzypce oraz Gabriela Walenciak- piano.  Gratulacje ukończenia szkoły złożyli ósmoklasistom: dyrektor- Agnieszka Oskiera, prezes- Agata Woźny oraz wychowawczyni klasy, pani Dorota Turek.  Obok podziękowań i prezentów absolwenci klas ósmych otrzymali z rąk katechetki, pani Joli Kłopotowskiej świadectwa uczęszczania na lekcje religii.   Rodzicom natomiast dyrektor szkoły wreczyła listy gratulacyjne.  Kulminacyjnym punktem był ogromny tort,  serdeczne gratulacje i pamiątkowe zdjęcia.  

Naszym ósmoklasistom życzymy wielu sukcesów i radości.  Jesteśmy z Was bardzo dumni!  Do zobaczenia we wrześniu w liceum!  Pedagogom dziękujemy za zaangażowanie, poświęcenie w propagowaniu polskości i ciekawe zajęcia.  Rodzicom dziękujemy za pomoc, zaufanie i współpracę.  Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji! 

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzycki