Noworoczne spotkanie Pracowników i Sympatyków Polskiej Szkoły im. Gen. Kazimierza Pułaskiego.

6 stycznia 2012 roku, na dwa tygodnie przed obchodami Diamentowego Jubileuszu, grono miłośników i pracowników Szkoły im. Gen. Kazimierza Pułaskiego spotkało się, aby wspólnie świętować rozpoczęcie Nowego 2012 Roku. Takie spotkania są piękną tradycją naszej szkoły. Do wspólnego, świątecznego stołu zasiadły nie tylko osoby obecnie związane ze szkołą, ale również wszyscy, którzy w przeszłości na rzecz tej placówki pracowali pozostawiając tu cząstkę samego siebie.
Jak na polską tradycję przystało wszyscy rozkoszowali  podniebienia tylko i wyłącznie przysmakami domowego wyrobu, a na stole nie zabrakło niczego począwszy od świątecznych śledzi, a skończywszy na słynnych tortach pani prezes Elżbiety Górnikiewicz. Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa, z której dochód w całości został przeznaczony na cele szkolne. Wszystkim obecnym dziękujemy za ten niezwykły wieczór i zapraszamy już na następne spotkanie opłatkowe w przyszłym roku.

Do Siego Roku!
Aneta Niewińska

Zobacz galerię: