Polonijny Dzień Dwujęzyczności

W sobotę, 17 października 2020, nasza szkoła obchodziła Polonijny Dzień Dwujęzyczności.
Święto polskiego języka, obchodzone co roku, w każdy trzeci weekend października ma przypominać nam, Polakom, zamieszkałym poza ojczyzną, o wartościach wynikających z dwujęzycznej edukacji i jej znaczeniu w życiu Polonii, Polski i krajów, w których mieszkamy.
Cieszymy się ogromnie, że już po raz szósty, symbolicznie w październikowy weekend, dołączyliśmy do światowej wspólnoty ludzi, którzy są dwujęzyczni. Polonijny Dzień Dwujęzyczności w naszej szkole pokazał kreatywność naszej kadry pedagogicznej oraz zdolności i entuzjazm naszych uczniów, którzy z tej okazji wykonali wiele ciekawych projektów. Dziękujemy pomysłodawcom tego wspaniałego projektu, fundacji Dobra Polska Szkoła oraz naszym nauczycielom i uczniom.
Zapraszamy do galerii.