Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2017

16 września odbyła się inaugaracja nowego roku szkolnego w Polskiej Szkole im. gen.K. Pułaskiego. Uczniowie, Pedagodzy i Rodzice naszej szkoły rozpoczęli rok szkolny 2017/2018 krótkim spotkaniem informacyjnym w klasach oraz mszą świętą celebrowaną w kościele św. Rozalii przez ojca Marcina Mikulskiego. Wszyscy uczniowie otrzymali w tym dniu kolorowe lizaki ufundowane przez zarząd szkoły.

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice, Szanowni Pedagodzy witamy Was bardzo serdecznie w nowym roku szkolnym. Uczniom życzymy, aby ten rok szkolny był czasem rozwoju zainteresowań i zdobywania inspirujących doświadczeń. Rodzicom życzymy wielu powodów do dumy i radości z osiągnięć ich dzieci. Nauczycielom i Pracownikom szkoły – by trud i wysiłek wkładany w wykonywanie Waszej pracy przynosił oczekiwane efekty i był źródłem satysfakcji. Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2017-2018.

Niech ten rok będzie dla nas wszystkich czasem radości, niech obfituje w ciekawe wydarzenia, a każda godzina spędzona w naszej szkole niech spowoduje, że z chęcią będziemy chcieli tu wracać.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzycki