Słodka inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w Polskiej Szkole im. gen. K. Pułaskiego.

Słoneczny, ciepły poranek 7 września 2019r. rozpoczął się w naszej szkole kilkuminutowym spotkaniem organizacyjnym uczniów, rodziców i nauczycieli w klasach. Wszyscy w tym dniu otrzymali czekoladki prince polo ufundowane przez zarząd szkoły.
Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice, Szanowni Pedagodzy.
Witamy Was bardzo serdecznie w nowym roku szkolnym 2019/2020.
Wszystkim naszym Uczniom życzymy, aby nauka w polskiej szkole przyniosła wiele pozytywnych wrażeń, a szkoła była miejscem do odkrywania świata i rozwijania własnych talentów.
Rodzicom życzymy wielu powodów do dumy z progresu czynionego w nauce przez swoje pociechy i owocnej współpracy ze szkołą.
Wszystkim Nauczycielom, Katechetom i Instruktorom życzymy dużo zapału, optymizmu i satysfakcji osobistej oraz uznania otoczenia.
Niech ten rok będzie dla nas wszystkich czasem radości i obfituje w ciekawe wydarzenia, a każda godzina spędzona w naszej szkole niech spowoduje, że z chęcią będziemy chcieli do niej wracać.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzycki