Ślubowanie klas pierwszych – 11.05.2011

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem w życiu dziecka, jak i jego rodziców. Każdy mały człowiek z niepokojem, pewną obawą, ale i z olbrzymim zainteresowaniem przekracza próg szkoły. Ogromne przeżycie stanowi dla maluchów  pierwsza szkolna uroczystość – PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ.
W tym roku w naszej szkole uroczystość  ta odbyła się 5 listopada. Wzięło w niej udział 29 uczniów z dwóch pierwszych klas. Imprezę tę poprowadziły : wychowawczyni klas pierwszych – pani Elżbieta Bartnik wraz z dyrektor szkoły panią Agatą Michałkiewicz. Po oficjalnej ceremonii włączenia uczniów klas pierwszych w poczet uczniów Polskiej Szkoły im. Gen. K. Pułaskiego wszystkie dzieci i ich rodzice zostali zaproszeni na  poczęstunek, który zakończył dzień pełen wrażeń.

Elżbieta Bartnik

Zobacz galerię: