Ślubowanie klas pierwszych – 2016

Pierwszoklasiści z Polskiej Szkoły im. gen. Kazimierza Pułaskiego są już pełnoprawnymi uczniami. W dniu 19 października 2016r. odbyło się pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień nie tylko dla uczniów klas pierwszych ale też ich rodziców, dziadków i rodzeństwa. Część artystyczną tego wydarzenia przygotowały i poprowadziły wychowawczynie klas pierwszych, pani Barbara Cieślak i pani Teresa Dobosz. Uczniowie popisali się umiejętnościami recytatorskimi i muzycznymi. Centralnym punktem ślubowania było złożenie przyrzeczenia i dotknięcie wielkim ołówkiem ramienia każdego dziecka przez dyrektor szkoły, panią Agatę Michałkiewicz. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. W radosnym nastroju wszyscy zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez rodziców.
Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Zdjęcia: Dariusz Piłka