Spotkanie Opłatkowe 2017

Spotkanie Opłatkowe, będące wieloletnią tradycją w Polskiej Szkole im. gen. Pułaskiego, gromadzi przy wspόlnym stole nie tylko obecnie pracujących i działających na rzecz szkoły, ale rόwnież tych, ktόrzy tworzyli historię tej szkoły w przeszłości.
W sobote, 14 stycznia 2017 ponad 40 osόb zebrało się, aby wspόlnie kolędować przy świątecznym, bogato zastawionym domowymi przysmakami stole. Swoją obecnością zaszczycili nas opiekunowie duchowi naszej szkoły: proboszcz Tadeusz Olzacki i ksiądz Marcin Mikulski z parafii św. Rozalii.
Obok wspólnego śpiewania kolęd, dużo radości przyniosła loteria fantowa, z ktόrej cały dochόd przeznaczony został na zakup nowego projektora do szkoły. Po raz kolejny, radosna i życzliwa atmosfera spotkania dała nam poczucie bycia jedną, wielką szkolną rodziną.

Zapraszamy do galerii zdjęć na fotoreportaż z tego spotkania.
Zdjęcia: Dariusz Piłka