SPOTKANIE OPŁATKOWE 2023

Spotkania Opłatkowe w gronie pracownikόw, miłośnikόw i przyjaciόł Polskiej Szkoły im gen. K. Pułaskiego to tradycja kultywowana od wielu już lat.

Uroczystośc ta gromadzi przy wspόlnym stole nie tylko obecnie pracujących i działających na rzecz szkoły, ale rόwnież  tych, ktόrzy w przeszłości na rzecz tej placówki pracowali pozostawiając tu cząstkę samego siebie.

To dzieki wspόłpracy, integracji i szacunku dla tych, ktόrzy tę szkołę budowali jesteśmy od ponad 70 lat częścią środowiska polonijnego, z dumą kształcimy młodzież i dzieci mające polskie korzenie.  

Obok wspólnego śpiewania kolęd, atrakcją tegorocznego Opłatka była loteria fantowa, z ktόrej cały dochόd przeznaczony został na potrzeby szkolne.  Goraco dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za niepowtarzalny, rodzinny i świąteczny nastrój.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy