Spotkanie opłatkowe w naszej szkole

Piękną tradycję spotkań opłatkowych pielęgnujemy w Polskiej Szkole im. gen. K. Pułaskiego już od wielu lat. W sobotę 11 stycznia 2020r. przy świątecznym stole zasiedli nauczyciele, rodzice i miłośnicy szkoły. Spotkanie rozpoczął wspólna modlitwą gość honorowy, ojciec Tomasz Wilk z parafii św. Rozalii. Miłe towarzyskie rozmowy, smaczne jedzenie i życzliwa, rodzinna atmosfera stworzyły niepowtarzalny nastrój świąteczny. Dużo radości przyniosła wszystkim loteria fantowa, z ktόrej cały dochόd przeznaczony został na szkolne potrzeby. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania kolęd, gdzie ogromną atrakcją tegorocznego opłatka był koncert na pianinie w wykonaniu uczniów naszej szkoły – Angeliki i Danielka Popiełuszko. Gorąco dziękujemy naszym uczniom oraz wszystkim uczestnikom spotkania za niepowtarzalny, rodzinny nastrój świąteczny.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy