Spotkanie opłatkowe

Rozmowy, degustacja świątecznych delicji i muzyka wypełniły noworoczne spotkanie nauczycieli i rodziców.

W sobotę, 9 stycznia na dorocznym spotkaniu w szkole Pułaskiego byli obecni nauczyciele, katecheci i rodzice uczniów.
Mile spędzony wieczór wypełniły towarzyskie rozmowy i degustacja świątecznych, domowych potraw.
Nie zabrakło loterii fantowej, z której całkowity dochód został przeznaczony na szkolne potrzeby.
Ogromną atrakcją tegorocznego spotkania był koncert na flet i pianino w wykonaniu Abigail i Benjamina Kulisów – uczniów naszej szkoły.
Podczas występu usłyszeliśmy wiązankę świątecznych melodii i najpiękniejsze polskie kolędy: Bóg się rodzi, Wśród nocnej ciszy czy Przybieżeli do Betlejem.
Młodzi artyści zadedydowali noworoczny koncert obecnym na spotkaniu nauczycielom i rodzicom.
Miłe chwile zostały uwiecznione na fotografiach, z których większość zapełni szkolną kronikę.

Tekst: Jola Plesiewicz
Zdjęcia: Dariusz Piłka