SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W dniu 9 marca br. najmłodsi uczniowie naszej szkoły spotkali się z Paniami Policjantkami – detektyw sierżant Jolanta Smith z Harwood Heights Police i officer Edyta Zuk, mama uczniów naszej szkoły.  Panie Policjantki opowiedziały dzieciom o swoim zawodzie oraz przekazały najważniejsze informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa dzieci w szkole i w domu.  Wytłumaczyły też dzieciom jak należy zachować się podczas kontaktu z osobami nieznajomymi oraz jak postępować w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą spotkać każdego z nas. Uczniowie mogli zobaczyć wnętrze policyjnego radiowozu oraz poznać z jakich elementów składa się służbowe wyposażenie policjanta.  Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały rad i cennych wskazówek Pań Policjantek.  Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali plakaty i laurki z podziękowaniem za odwiedziny.  Serdecznie dziękujemy naszym gościom za wizytę i cenne rady oraz za upominki dla dzieci. 

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy