Szczególny dzień w życiu Szkoły im. gen. Kazimierza Pułaskiego

23 października 2021 r. był dniem, w którym szkoła im. gen. Kazimierza Pułaskiego obchodziła Jubileusz 70-lecia. Był to dzień spotkań obecnych i byłych nauczycieli, dyrektorów, prezesów, rodziców i miłośników oraz dzień, w którym swoją obecnością zaszczycili nas wspaniali goście: Agata Grochowska, konsul RP w Chicago, Frank Spula, prezes Związku Narodowego Polskiego, Ilona Sobiech, wiceprezes Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce, Anna Czarnecka-Hebal, kierownik oddziału PSFCU w Norridge , Ryszard Owsiany, prezes Muzeum Polskiego w Ameryce, Łukasz Dudka, dyrektor generalny Dziennika Związkowego, Ewa Wejda, była dyrektor szkoły, Elżbieta Górnikiewicz, była prezes szkoły i wielu innych zacnych osobistości.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali w tym dniu pizzę oraz pamiątkowe długopisy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tą uroczystość przygotowali. Dziękujemy naszym uczniom oraz tancerzom z Teatru Pieśni i Tańca ”Wici”.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego fotoreportażu z tego szczególnego dnia.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy