SZKOLNA WIGILIA – KLASY PIĄTKOWE

W piątek, 16 grudnia 2022 w Polskiej Szkole im. gen. K. Pułaskiego przy świątecznie zastawionym wigilijnymi potrawami stole zasiedli uczniowie wraz z ich nauczycielami. Przy dźwiękach kolęd wspólnie świętowaliśmy cud Bożego Narodzenia.  Uświetnieniem piątkowego wieczoru było robienie ozdób choinkowych, które wzięły udział w szkolnym konkursie.

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Emilia Jurek

II miejsce – Maya Gibes

III miejsce – Laura Krowiak

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody pieniężne.

Na koniec wieczoru pojawił się ukochany i oczekiwany Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich drobnymi upominkami.

Był to wyjątkowy dzień w naszej szkole, który długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników szkolnej Wigilii.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy