SZKOLNE OGNISKO

Ciepłe popołudnie przy gorących płomieniach z ogniska jest miłym wspomnieniem dla uczniów Polskiej Szkoły im. gen. K. Pułaskiego. Bo właśnie wtedy nasi uczniowie piekli pyszne kiełbaski i zajadali się własnoręcznie przygotowanym smores. Czas spędzony w gościnnych ogrodach kościoła św. Rozalii był wspaniałym momentem integracji i wspólnej zabawy. Bardzo cieszy fakt udziału w ognisku absolwentów szkoły oraz góralska oprawa muzyczna zespołu „Juhasi”.  Gorące podziękowanie za gościnność kierujemy w stronę księdza proboszcza Grzegorza Lorens. Dziękujemy też naszym utalentowanym uczniom, którzy graniem i śpiewem umijali wszystkim czas. Serdeczne podziękowanie składamy na ręce właścicieli Andy’s Deli & Mikołajczyk Sausage Shop za sponsorowanie kiełbasek.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy