Uroczyste obchody 70. Lecia Szkoły im. Generała Kazimierza Pułaskiego

CHICAGO (In. wł.) – W sobotę, 23 października, 2021 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji 70. Lecia działalności Szkoły im. Gen. Kazimierza Pułaskiego, mieszczącej się w miasteczku Harwood Heights, koło Chicago.

W uroczystej akademii wzięło udział kilkudziesięciu zaproszonych gości: Frank Spula, Prezes Związku Narodowego Polskiego i Kongresu Polonii Amerykańskiej w USA (ZNP & KPA), Agata Grochowska, Wicekonsul w Konsulacie RP, Łukasz Dudka, Manager Dziennika Związkowego, Richard Owsiany, Prezes Zarządu Muzeum Polskiego, Dr. Anna Szpindor, była Prezes Związku Lekarzy Polskich, wspaniały mentor; Halina Bielowicz, była Dyrektor stanowego departamentu za Gubernatora J. Edgara; nauczyciele, działacze szkolni, administratorzy, zaproszeni goście, przedstawiciele mediów polonijnych.

Poniżej zamieszczamy link do relacji i galerii zdjęć
WIADOMOŚCI.COM – 10/26/2021

https://wiadomosci.com/uroczyste-obchody-70-lecia-szkoly-im-generala-kazimierza-pulaskiego/?

Tekst @ Andrzej Mikołajczyk
Zdjęcia @ Andrzej Mikołajczyk i Chris Dobrzycki