Walentynki

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany WALENTYNKAMI, wpisał się już na stałe w hormonogram naszych szkolnych uroczystości. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. Do wyjątkowo sympatycznej atmosfery tego dnia, przyczynił się odpowiedni wystrój – szkolny korytarz i wiele klas udekorowanych było w dziesiatki przepięknych serduszek w barwach zarezerwowanych dla zakochanych. Zarząd szkoły zafundowal wszystkim uczniom lizaki w kształcie serc, nauczyciele i członkowie zarządu szkoły otrzymali pięknie zapakowane czekolady. Walentynki przyniosły wszystkim wiele radości, bo przecież ,,miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzyccy