WYJĄTKOWE CHWILE- GRADUACJA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

18 maja 2024 uczniowie klas ósmych Polskiej Szkoły im. Generała K. Pułaskiego w Harwood Heights, zakończyli pierwszy etap edukacji w polskiej szkole.  Uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły uświetniło przedstawienie z życia szkoły przygotowane przez uczniów klas ósmych w czasie którego młodzież wręczyła dyrekcji i zarządowi szkoły medale zasługi.   Graduacje uświetnił występ naszej uczennicy – Marceliny Depa.

Gratulacje ukończenia szkoły złożyli ósmoklasistom: dyrektor- Agnieszka Oskiera, prezes- Agata Woźny oraz wychowawczynie klas ósmych, panie Jolanta Kłopotowska i Dorota Turek.   Obok podziękowań i prezentów absolwenci klas ósmych otrzymali z rąk katechetki, pani Joli Kłopotowskiej świadectwa uczęszczania na lekcje religii, 1qnatomiast rodzicom wręczono listy gratulacyjne.  Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa ufundowała wyróżnienia w formie finansowego podarunku dla wszystkich 22 absolwentów, które wręczyła przedstawicielka Unii, pani Joanna Bukowski. Kulminacyjnym punktem był ogromny tort, serdeczne gratulacje i pamiątkowe zdjęcia. 

Naszym ósmoklasistom życzymy wielu sukcesów i radości.  Jesteśmy z Was bardzo dumni!  Do zobaczenia we wrześniu w liceum!  Nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i ciekawe zajęcia.  Rodzicom dziękujemy za pomoc, zaufanie i współpracę.  Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji! 

Zdjęcia: Agnieszka i Chris Dobrzycki