Zajęcia plastyczne w naszej szkole.

‘’Więc chodź, pomaluj mój świat
Na żółto i na niebiesko,
Niech na niebie stanie tęcza
Malowana twoją kredką …….’’
Iść w Stronę Słońca – Zespól 2 plus 1

W pierwszą sobotę września rozpoczęły się zajęcia plastyczne w Polskiej Szkole im. Gen. K. Pułaskiego. Zajęcia prowadzą artyści plastycy Państwo Barbara i Stefan Niedorezo, którzy podczas swoich niepowtarzalnych zajęć zachęcają, inspirują i mobilizują dzieci do samodzielnej pracy.
Na pierwszym spotkaniu uczniowie dekorowali kubeczki, które wypełnili zdobionymi przez siebie przyborami szkolnymi. Podczas drugiego spotkania nasi mali artyści z zapałem przystąpili do malowania obrazów. Prace te będą kontynuowane na kolejnych zajęciach obok nowych, ciekawych ćwiczeń I artystycznych niespodzianek.

Zapraszamy do galerii.